WARSZAWIANKA - Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego

Partnerami Debiutantek, podczas Balu Debiutantek, organizowanego w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w styczniu 2014 r., są tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwerytetu Warszawskiego "Warszawianka". Zespół jest prowadzony przez niezwykle charyzmatycznych ludzi - Jana i Małgorzatę Łosakiewiczów. Pary tańczą poloneza oraz walca wiedeńskiego.

Pary: Magdalena Furgał i Artur Piątkowski, Aleksandra Michalczyk i Mateusz Kania, Antonina Oraczewska i Piotr Kułakowski, Renata Jażdżewska i Michał Turowski, Olga Mazur i Kacper Wałaszewski, Agnieszka Wójcicka i Jarema Jarosiński, Angelika Pawlak i Konrad Grabowski, Klaudia Górska i Mateusz Szyszko, Aleksandra Wąsik i Michał Szeweluk, Dominika Dercz i Marcin Kaźmieruk.