Ewelina Liszczyk III

Pochodzi z Katowic i ma 19 lat. Jest absolwentką LO im. J.Słowackiego w Chorzowie. Jej życiowe pasje to taniec oraz jazda konna.
Jest tancerką w Zespole Pieśni i Tańca "Tysiąclatki" z Katowic. Od przedszkola uczyła się gry na pianinie, śpiewu i tańca; od 15 lat jest tancerką w zespole Pieśni i Tańca „Tysiąclatki”. Lubi słuchać muzyki z lat 60-tych i 70-tych odtwarzanej na gramofonie. Lubi czytać książki przygodowe oraz fantasy. Kocha podróżować, poznawać ciekawych ludzi i nowe kultury. Stara się czerpać z życia pełnymi garściami, dając jednocześnie innym jak najwięcej od siebie. Bierze udział w akcjach charytatywnych, jako wolontariuszka pracowała w Ośrodku Pomocy im. Matki Teresy w Kalkucie w Indiach. Zamierza studiować w Anglii nauki farmaceutyczne i kosmetyczne, a w przyszłości chce pracować w laboratorium, jednocześnie spełniając swoje pasje. Kieruje się w życiu mottem: Dziel się dobrem z innymi, to wówczas wróci ono do ciebie zwielokrotnione.

„Projekt "Debiutantki" jest dla mnie spełnieniem marzeń, dzięki któremu mogę cofnąć się w przeszłość, nauczyć się jak być prawdziwą damą i poznać wiele wartościowych osób. Jest to szansa dla każdej wchodzącej w dorosłe życie kobiety, aby lepiej poznała samą siebie, nauczyła się pokonywać swoje słabości i jednocześnie rozwijać wrodzone talenty, dzięki czemu w pełni będzie mogła czerpać z uroków życia i służyć pomocą innym. Uważam, że życie współczesnych kobiet może być piękną przygodą, pod warunkiem, że nie zamykają się we własnym świecie, tylko otwierają na potrzeby innych ludzi.”

▲ Góra strony