Natalia Ziętowska II

Pochodzi z Gniezna. Ma 25 lat. Studiowała w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie, na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Chęć poznania świata mediów od kuchni realizuje w praktyce. Nie straszny jest jej obiektyw aparatu. Spełnia się także zarówno w roli fotografa, jak również po drugiej stronie obiektywu, w roli fotomodelki. Jej zdaniem świat widziany oczami innych uczy nas patrzeć na siebie samych i otaczającą rzeczywistość z innej perspektywy.

Oprócz dziennikarstwa, jej pasją jest także taniec, który towarzyszył jej od najmłodszych lat. Uwielbia także malować, gotować, podróżować i... śpiewać, jeżeli to możliwe wszędzie i o każdej porze. W wolnych chwilach spędza czas z najbliższymi i ukochanym czworonożnym przyjacielem rasy cocker spaniel. Często spaceruje i uprawia sport. Jej wyzwaniem na przyszłość jest zdobycie umiejętności biegłej mowy w języku włoskim i hiszpańskim. Żyje w myśl zasady „czyń dobro, bo ono prędzej czy później i tak do Ciebie wróci”.

„Projekt daję mi ogromną szansę na to, by rozwinąć skrzydła i poznać się na nowo. To także okazja do tego, by przełamać wszelkie słabości oraz zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które już teraz znajdują swoje odzwierciedlenie w codziennym życiu’’.

▲ Góra strony