Agnieszka Dagmara Michalczyk - twórczyni programu "Debiutantki"

Twórczyni i kurator programu "Debiutantki". Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka University of Alberta w Kanadzie. Posiada wyjątkowe umiejętności interpersonalne, które wykorzystuje w pracy z kobietami. Uczy elegancji, gracji i stylu. Prowadzi wykłady z zakresu Dress Code -profesjonalnej etykiety ubioru.
Jest twórczynią unikatowych szkoleń – "Kobieta Zmysłowa" oraz "Stylowa i Piękna". Współtworzyła Szkołę Stylu. Wierna zasadom, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają człowieka, docenia w pełni rolę rodziny i przyjaciół w swoim życiu. Wierzy w miłość, przyjaźń i szczerość a ogromną pasję życia przekazuje swoim córkom.
Prezes Fundacji im. Królowej Marii Kazimiery oraz mecenas Akademii Dobrego Stylu prowadzonej przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości.