Druga Pensja Debiutantek II

Sobota, 7 grudnia w Domu Aktora Weterana w Skolimowie i niedziela, 8 grudnia w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III

W sobotę, 7 grudnia, w Domu Aktora Weterana w Skolimowie odbyła się niezwykła uroczystość – pokaz mody w wykonaniu jego mieszkanek i przyjętych bardzo gościnnie, Debiutantek II edycji. To niezwykłe widowisko poprowadził Ryszard Rembiszewski, a modelki zaprezentowały się w kreacjach znanej projektantki Teresy Kopias i Katarzyny Szymańskiej. Na uroczystości nie zabrakło Prezesa ZASP, Olgierda Łukaszewicza, który znany jest ze swoich działań na rzecz Domu Aktora Weterana.

Debiutantki w Skolimowie zostały wspaniale przyjęte. Biorąc udział w tym wydarzeniu, pokazały nie tylko swoją niezwykłą wrażliwość na drugiego człowieka, ale  wniosły również pełno  uśmiechu i ciepła. Podczas zwiedzania Domu Aktora Debiutantki spotkały wiele znanych osób. Każda z nich chciała, by  panny choć na chwilę zobaczyły ich apartamenty i  posłuchały  historii  życia. Był to ogromny zaszczyt i niezwykłe  zaufanie. Historie życia mieszkańców Skolimowa i wyjątkowa atmosfera tego miejsca pozostanie w Debiutantkach na zawsze. 

Niedziela

Drugi dzień Pensji to aukcja charytatywna „Młodość i Twórczość dla Doświadczenia” która została zorganizowana dzięki Malarzom z Salonu Pruszkowskiego oraz Wilanowskim Debiutantkom dla Artystów Seniorów ze Skolimowa.  Aukcję poprowadziła Anna Czartoryska -Niemczycka i Ryszard Rembiszewski.  Chociaż  początek aukcji był nieco nerwowy, jednak wszystkie obrazy zostały wylicytowane, a Debiutantkom udało się zebrać ponad 12.000 tysięcy złotych.  Na zakończenie aukcji Debiutantki drugiej edycji wystąpiły w pokazie mody projektantki Katarzyny Szymańskiej. Uzupełnieniem kreacji były buty Marcina Miętusa i przepiękna biżuteria Lewanowicz.  O makijaże zadbała Akademia Makijażu Mokotowska, a o fryzury Salon Piękności Milord. Wyjątkową atmosferę w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III dodatkowo  osłodziło chrupiące Rafaello, rozdawane przez "białe śnieżynki" wszystkim gościom. 

▲ Góra strony