Pensja styczniowa w Stajni Salerno

"W styczniu jako Debiutantki VI edycji brałyśmy udział w niezwykłym przedsięwzięciu.

Sesja zdjęciowa, w której uczestniczyłyśmy odbyła się pod hasłem łamania reguł klasycznej elegancji. Każda z nas mogła dowolnie łączyć różne elementy stroju, tak by powstało coś zupełnie nowego i zadziwiającego. Początkowe onieśmielenie szybko ustąpiło twórczemu działaniu czego efektem są retro-nowoczesne stylizacje.

Za aparatami stanęli niezrównani fotografowie z Fotospokojnej dzięki którym czas płynął przyjemnie a pomysłów na kadry nie brakowało.

Stadnina oraz dom które są tłem tego wydarzenia były czynnikiem nadającym niesamowity klimat całemu dniu. Dom wypełniony był starymi meblami i przepięknymi pamiątkami. Na kominku ciągle skrzył się ogień, a ciepła dopełniali sami gospodarze którzy przyjęli nas jak najlepszych znajomych. Właściciele Stajnia Salerno to cudowni ludzie, którzy udzielili gościny ekipie składającej się z prawie trzydziestu osób. Ich dwa psy, imponujący wilczarze, z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły nie tylko w przygotowaniach, ale również i sesji zdjęciowej.

Miejmy nadzieję, że nie jeden raz przyjdzie nam zobaczyć i spotkać tak piękne miejsca i tak dobrych ludzi."  Tekst; Paulina Woźniak

▲ Góra strony