Pierwsza Pensja Debiutantek III - Skolimów

6 i 7 grudnia 2014 r. odbyła się druga edycja akcji charytatywnej "Młodość i twórczość dla doświadczenia". Dla uczestniczek III edycji programu "Debiutantki" była to ich Pierwsza Pensja. W magiczny mikołajkowy wieczór 6 grudnia, mieszkańcy Domu Artysty Weterana podziwiali pierwsze wystąpienie publiczne dziewcząt, które prezentowały się w modowym widowisku projektantki Agi Pou. Oklaskom nie było końca. Mieszkańcy Skolimowa, oprócz uczty duchowej, otrzymali również mikołajkowe prezenty.

7 grudnia, o godzinie 12:00 w Oranżerii przy Pałacu w Wilanowie odbyła się  aukcja obrazów i porcelany na rzecz Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Aukcję poprowadzili: Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Ryszard Rembiszewski. Po udanej aukcji,  Debiutantki III edycji wystąpiły w pokazie mody.  To były niezapomniane dla wszystkich chwile.