Debiutantki na Zamku Królewskim

W imieniu Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce, Zamku Królewskiego w Warszawie, Polskiego Stowarzyszenia Hodowców Róż oraz Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej "Debiutantki" zostały zaproszone do współtworzenia unikatowego przedsięwzięcia – Królewskiej Wystawy Róż. Ekspozycja uświetniła Otwarcia Ogrodów Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie. Oficjalna inauguracja odbyła się w dniu 10 maja 2019 , na bankiecie w Arkadach Kubickiego. Wzieli w niej udział znamienici goście, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego oraz uczestniczki programu edukacyjno-charytatywnego "Debiutantki", które zaprezentowały się w kwiatowych kreacjach. Suknie były dziełami: Agnieszka Murawska - Créateur de ModeŻanna Moryson i Kreacja Żannet oraz Elżbieta Wierzbicka, którym bardzo dziękujemy. Partnerem odpowiedzialnym za makijaże i pełną charakteryzację Debiutantek w czasie pokazu Królewskich Róż były studentki z  Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, zaś firma DI LUSSO SHOES zaprojektowała szpilki, w których wystąpiły "modelki". Bardzo dziękujemy projektantce i właścicielce Iwona Bochnia.