Debiutantki nad WISŁĄ

Wernisaż wystawy "Wspomnień czar - Debiutantki i nostalgiczne fotografie" będącym zbiorem zdjęć wykonanych przez Anna E. Przybysz i jej uczniów odbył się 12 maja b.r. o godz. 17.00 na Bulwarze gen. Pattona, nad Wisłą, w pawilonie "Galeria przy Plaży" .
Na wernisażu wystąpiły Debiutantki VII edycji w strojach i charakteryzacji inspirowanej latami 20. i 30., których autorką jest Katarzyna Markiewicz Costume & Makeup designer.
Wydarzeniu towarzyszyła muzyka na żywo, przygotowana przez muzyków z Przedszkole Miasteczko Dzieci a także pokaz tanga przedwojennego w wykonaniu Małgorzaty Jaworskiej i jej partnera. Chociaz aura w pełni nie dopisała organizatorom wydarzenia, jednak udało im się odtworzyć klimat bawiącej się przedwojennej stolicy.