Film promujący jubileuszowy Bal Debiutantek 2018

Z radością publikujemy film promujący Jubileuszowy Bal Debiutantek V edycji, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. BAL Debiutantek organizowany jest w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Składamy serdeczne podziękowania dla Żanna Moryson z Kreacja Żannet-producent sukien ślubnych za zaprojektowanie sukni dla Debiutantek biorących udział w filmie oraz firmie Golden Art Show i Renata Gannar za jubileuszowe TIARY.  Bal Debiutantek kończy każdą edycję programu “Debiutantki” i jest pewnego rodzaju "nagrodą" dla uczestniczek za ponad roczną działalność charytatywną, która wpisana jest w program. To również symboliczne wprowadzenie młodych ludzi w dorosłe życie. Bal Debiutantek promuje dobre wychowanie, powrót do korzeni, dobroczynienie, a także dumę z polskiego dziedzictwa narodowego. Poprzez odpowiednio dobrany program artystyczny, upowszechnia również muzykę klasyczną, elegancję i piękno, scalając w ich przeżywaniu środowiska artystyczne, naukowe, polityczne, biznesowe nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Organizatorem Balu Debiutantek 2018 jest Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery oraz Politechnika Warszawska, przy współpracy z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Zespołem Pieśni i Tańca UW "Warszawianka", Uniwersytetem Warszawskim a także Wyższą Szkołą Artystyczną.