Kwietniowa Pensja Debiutantek

"Aby w życiu osiągnąć to, co sobie założyłaś, potrzebna jest odwaga i wiara w siebie. Odwaga, która pozwala budować relacje".

 Chociaż przygotowania do Jubileuszowego BAL Debiutantek pochłaniają teraz większą ilość czasu, nie można zapomnieć o edukacyjnym aspekcie programu Debiutantki. 7 i 8 kwietnia odbyła się kwietniowa Pensja Debiutantek VI edycji. Sobotni wykład, prowadzony przez Paweł Lewicki był niezmiernie ciekawy i dał uczestniczkom moc pozytywnej energii. Dowiedziały się między innymi o metaprogramach, poznały sposoby, jak walczyć i zarządzać strachem oraz swoimi słabościami. Wartością dodaną była opowieść prowadzącego, w jaki sposób osiągnął sukces w dziedzinie Event - Marketingu.  

Paweł Lewicki - przedsiębiorca, lider, pasjonat start-up’ów. Od ponad 20 lat z powodzeniem buduje polską branżę event marketingu oraz marketingu sportowego. Nieustannie wyznacza nowe trendy na rodzimym rynku. Twórca wiodących na polskim rynku agencji eventowych. Współpracował z markami z najwyższej półki, m.in. z HSBC Bank, L’Oreal, Lexus, Philip Morris, Polkomtel czy Sony Polska.
Główny wykładowca i egzaminator na pierwszych w Polsce podyplomowych studiach z Event Management na Uniwersytecie Warszawskim. Pomysłodawca i Przewodniczący Jury konkursu Kreatywny w Branży Eventowej. Autor wielu felietonów i artykułów biznesowych w pismach takich jak: Business Influencer, Magazyn VIP, MeetingPlanner, Mice Poland i innych. Autor pierwszej w Polsce książki o narzędziach EM skierowanej do ludzi działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, która trafiła do czytelników w 14 krajach Europy oraz do Stanów Zjednoczonych.

W niedziele odbyła się druga część wykładu o podstawowych zasadach Savoir-Vivre, który prowadziła pani profesor Zofia Kosińska.  Kwintesencją tego spotkania jest zdanie, które szczególnie zapadło Debiutantkom w pamięć: „Elegancja opiera się na pięknie. Jest antytezą prowokacji. Woli harmonię, spokój, dyskrecję i wdzięk”. 

▲ Góra strony