Podziękowania - czyli niemożliwe staje się możliwym

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces" Henry Ford.

Debiutantki składają gorące podziękowania współorganizatorowi Jubileuszowego Balu Debiutantek 2018 - Politechnice Warszawskiej. Wielkim zaszczytem i radością jest fakt, że mogłyśmy zorganizować ten bardzo ważny dla nas Jubileusz w przepięknych wnętrzach Auli Dużej Gmachu Głównego. Jej imponująca architektura jeszcze bardziej podkreśliła wyjątkowość tego, co wydarzyło się 21 kwietnia 2018 roku w 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Dziękujemy współorganizatorom: Muzeum Pałacu w Wilanowie, Wyższej Szkole Artystycznej z panią dyr. artystyczną Agatą Manowską na czele, której pokaz kostiumowy jest już stałym i bardzo oczekiwanym elementem programu artystycznego każdego Balu Debiutantek. Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Janowi Łosakiewiczom a także ich Zespołowi Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka", z którymi kroczymi ramię w ramię od początku trwania programu "Debiutantki". Nie wyobrażamy sobie lepszego partnera, z którym mogłybyśmy tańczyć walca ...

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, dzięki którym "niemożliwe, stało się możliwym".  Dziękujemy Pani Żannie Moryson i Jej firmie "Kreacja Żannet - Producent sukien ślubnych" za zaprojektowanie i wykonanie zjawiskowych, śnieżnobiałych sukni balowych oraz kreacji twórczyni programu - Agnieszki Michalczyk i dyr.  Małgorzaty Tomorowicz-Malińskiej. Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Arkadiuszowi Skudlarskim,  właścicielom firmy "Dyplomata - garnitury, fraki, smokingi", którzy po raz piąty wystylizowali i ubrali tancerzy ZPiT UW "Warszawianka" w bardzo eleganckie fraki, które przypieczętowały podniosłość wydarzenia. Dziękujemy pani Renacie Gannar z firmy "Golden Art Show" za biżuterię a także za zaprojektowanie i wykonanie jubileuszowych - biało-czerwonych TIAR. Dziękujemy stylistom z Anlaya Day Spa, którzy pod kierowniectwem pani Agnieszki Staszewskiej wykreowali na głowach Debiutantek eleganckie, stosowne do stroju, balowe upięcia. Dziękujemy wizażystom ze Studia Urody Koszykowa 70, pod przewodnictwem Aleksandry Bąkowskiej za wykonanie pięknych i rozświetlających makijaży, które sprawiły, że twarze Debiutantek wyglądały tego wieczoru jeszcze piękniej. Dziekujemy Zespołowi Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej i jego pani choreograf - Klarze Wojciechowskiej za udział w niezapomnianym widowisku kostiumowym artystów WSA. Dziękujemy Centrum Kultury Wilanów, Warszawskiemu Domu Technika NOT oraz Hotelowi Afrodyta Buziness&Spa za umożliwienie trwających miesiącami prób tańca. To dzięki Waszym przestrzeniom mogliśmy opanować do perfekcji układy choreograficzne.

Dziekujemy firmie "Carla Pepe" za zaprojektowanie i uszycie wszystkich czerwonych kreacji, w których wystąpiły Debiutantki VI edycji, pracujące w czasie jubileuszowego Balu Debiutantek na sukces "starszych edycją" koleżanek. Dziękujemy Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej za przyozdobienie Auli Dużej instalacjami kwiatowymi, które swoją kruchością wydobyły akcenty romantyczne. To dzięki kwiatom Jubileuszowy Bal Debiutantek nabrał "rumieńców". Dziękujemy wszystkim firmom, które wsparły produktowo panią Małgorzatę Niska i jej studentów: Magnus Flowers, Blanka Direct, Victoria Floral Products, Italian Flowers, Gospodarstwo Rolnicze Ryszard Cybula, TB Group SC a także  Gospodarstwo Rolnicze Witold Cybula. Dziękujemy firmie Craftman Professional Sound&Light&Backline, Wypożyczalni Gastronomicznej Gastro Magic Service, Rancho pod bocianem, Restauracji Wilanów, Ambasadzie Dobroczynności, firmie CENTERMED oraz Akademii Wilanowskiej. Dziękujemy projektantce mody - Agnieszce Murawskiej za zaprojektowanie i wykonanie sukni dla śpiewaczki operowej Anny Suvorovej oraz firmie Alles i jej pani Prezes Alicji Wojciechowskiej za przepiękne prezenty dla naszych solistek, a firmie AREN Jubiler za biżuterię, którą mogłyśmy podarować zasłużonym dla programu "Debiutantki" przyjaciołom. Dziękujemy panu Jackowi Stenzelowi, właścicielowi firmy "Kryształ", który od pierwszej edycji programu "Debiutantki" obdarowywuje jego uczestniczki statuetkami. Dziękujemy firmom: Badet Clément oraz Wielkie Wina, które zapewniły na Jubileuszowy Bal Debiutantek degustację win. Dziękujemy firmom: Kierunkowy22 - partnerowi organizacyjnemu za pomoc i poznańskiej drukarni PAW DRUK za zaproszenia, plakaty oraz eleganckie programy.

Dziękujemy Pani Annie E. Przybysz ze Studio F4 oraz jej uczniom z Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie za udokumentowanie fotograficzne naszego wydarzenia. Bez Waszych obiektywów, dobrego oka i wytrwałości nie miałybyśmy takich pięknych wspomnień.

Dziękujemy Panu Darkowi Łapińskiemu - dyrygentowi Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej "The Engineers Band" za cudowną oprawę muzyczną Jubileuszowego Balu Debiutantek 2018. Wreszcie składamy ogromne podziękowania Ryszardowi Rembiszewskiemu za prowadzenie uroczystości oraz aukcji a także: duetowi cudownych muzyków Aleksandrze Chacińskiej i Remigiuszowi Łukomskiemu, Annie Suvorovej , Agnes Violin za występy na najwyższym, światowym poziomie. To dzięki Waszej pasji, talentom i zaangażowaniu możemy promować wspólnie muzykę klasyczną.