"Vive La Fête Royale"

10 czerwca okazał się pięknym dniem,  idealnym na królewską ucztę na trawie, która została zorganizowana dla dzieci z Domów Dziecka z Rypina i Szczutowa. Z okazji Dnia Dziecka, na Przedpolu Królewskim w Wilanowie czekało wiele atrakcji,  min. Królowa Marysieńka i jej dwór, uroczy pokaz sukienek  w wykonaniu małych modelek, występ prawdziwego warszawskiego kataryniarza, mini koncert wiolonczelowy, warsztaty edukacyjne przeprowadzone przez drużynę Króla Jana III Sobieskiego oraz wizyta w Muzeum Pałacu w Wilanowie a także spacer po królewskich ogrodach.

Jesteśmy przekonani, że dobro, które czynimy, wraca do nas zawsze, pod różną postacią. DebiutantkiPrzedszkole Miasteczko Dzieci, TERAZ WILANÓW, jednocząc się w działaniu,  po raz kolejny sprawili, że na dziecięcych buźkach zagościły uśmiechy. Dziękujemy bardzo serdecznie: Muzeum Pałacu Króla Jana III w WilanowieFundacja One DayWyższa Szkoła Artystyczna w WarszawieRestauracja WilanówFotospokojnastudio f4Dolly PolandTake A Fruit, firma TANO, delikatesy Piotr i Paweł, Słodko w ustach, Restauracja & Pizzeria NowoursynowskaFundacja Edulandia za cudowne partnerstwo.