Wspomnień czar - Debiutantki i nostalgiczne fotografie

Zapraszamy wszystkich, by przenieśli się do przedwojennej Warszawy i magicznego klimatu z lat 20. i 30. 12 maja, na Bulwarze gen. Pattona nad Wisłą, dziewczęta z programu "Debiutantki" wspólnie z Przyjaciółmi organizują "wydarzenie retro".
O godz. 17.00 w pawilonie „Galeria przy Plaży” odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Wspomnień czar - Debiutantki i nostalgiczne fotografie". To zbiór zdjęć wykonanych przez Annę E. Przybysz i jej uczniów z Zespołu Szkół Fototechnicznych. Na fotografiach znajdują się "Debiutantki" różnych edycji programu, w kostiumach i charakteryzacji z lat 20. oraz 30., zaprojektowanych i wykonanych przez studentki Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie na Noc Muzeów 2018 i widowisko modowe zaprezentowane na dziedzińcu Muzeum Pałacu w Wilanowie. Wernisażowi towarzyszyć będzie pokaz mody "Debiutantek", które wystąpią w strojach z epoki autorstwa Katarzyna Markiewicz Costume & Makeup designer – absolwentki Wyższej Szkoły Artystycznej.  To niedzielne wydarzenie jest wyjątkową okazją na wspaniałe spędzenie wieczoru wraz z rodziną i przyjaciółmi. Chcemy także przybliżyć i powrócić do warszawskich zwyczajów okresu międzywojennego, za którymi tęskni wielu dzisiejszych mieszkańców stolicy.